Основний плюс LED-табло обміну валют — його видно вже з 200–250 метрів. Коли людина шукає, де може обміняти валюту, такий пристрій буде для неї своєрідним маяком. Також вона одразу зможе порівняти курс у вас і в конкурентів, розташованих поруч. Сучасне LED-обладнання дає можливість проводити зміну курсу за максимально короткий час.

Варіанти виконання

Монохромні табло обміну валют
Даний вид обладнання є монохромним екраном, що складається з трьох основ, де у верхній області розміщуються інформаційні дані про банк або обмінний заклад, в другій зазначаються відомості про покупки і продажі, а в третій відображаються показники курсу. Для першої і третьої зони передбачається використання модулів в одному кольорі. Можна застосовувати такі кольори як червоний, зелений, білий, жовтий і синій. Дане пристосування виготовляється за допомогою індивідуального замовлення, можлива зміна кількості валют.

Повнокольорові табло обміну валют
Табло світлодіодного типу передбачає в своїй комплектації наявність повнокольорових SMD модулів. За допомогою сучасних технологій, дана модель має здатність здійснювати трансляцію, як курсу валют, так і проводити показ текстових інформаційних даних, відеороликів і т.д. Модель може проводитися в односторонньому вигляді, так і в двосторонньому, виготовлення здійснюється під замовлення.

Використання сучасних технологій

Табло обміну валют є необхідним пристроєм, який широко використовується в обмінних пунктах, а також в операційних банківських приміщеннях. З огляду на побажання клієнта, на екрані можна транслювати не лише інформацію актуального курсу валют, але також виводити на екран інформаційні дані, цікаві споживачам. Це можуть бути температурні показники повітря і вологості, дата, час і.т.д.

До основних переваг світлодіодного обладнання відносяться такі критерії як:

-можливість виділити своє фінансове заклад;
-зручність користування;
-проста зміна курсу валют;
-тривалий термін експлуатації;

Застосування сучасних технологій дає можливість забути про старі жовті таблички. Незручність у вигляді зміни цифр вручну і громіздких світлових коробок з осередками залишилися в минулому, на заміну прийшли нові і вдосконалені LED-системи, які володіють бездоганними характеристиками.