Медіафасад

Медіафасади – це один з найяскравіших і ефективних вуличних рекламних носіїв. По суті, це той же світлодіодний екран, але тільки в полегшеній і напівпрозорій конструкції. Завдяки цим особливостям медіафасади можна монтувати на фасади будівель зберігаючи при цьому потрапляння денного світла всередину приміщень, а також не створювати серйозних вагових і вітрових навантажень. Кріпильна конструкція дозволяє зробити швидкий монтаж, демонтаж або заміну кабінетів медіафасаду.
Найчастіше медіафасади мають велику площу, тому їх основне завдання – показ медіаконтенту великих розмірів, який можна побачити з далекої відстані. 

Для чого може знадобитися медіафасади?
Динамічне освітлення дає унікальні можливості для візуального дизайну. Фасад будівлі може перетворитися в об’ємну картину. 

Медіафасади успішно використовують для досягнення наступних цілей:

 – демонстрація художніх робіт
 – просування товару або бренду
 – встановлення контакту з відвідувачами

Медіафасади – відмінний спосіб створювати і показувати цікаві графічні ефекти, незвичайну анімацію, оптичні ілюзії. Така яскрава конструкція неодмінно прикрасить площу навколо будівлі, виділить район, зробить його особливим. Обмежень в квадратурі медіафасади немає.